Pilsner fest – vyhlášený pivní festival

termín: 2.-3.10.2020

MÍSTO KONÁNÍ: Areál pivovaru Plzeňský Prazdroj a náměstí Republiky.

Nabídka pronájmu prodejních pozic:

Podmínky účasti:

Vážení gastro partneři, zveme Vás na největší pivní slavnost roku 2020 s očekávanou návštěvností až 60 000 návštěvníků. Letošní ročník je unikátní především prodloužením akce o další den a spojením Pilsner festu a Gambrinus dne do jedné akce.
Pro tuto událost hledáme restaurace, bistra, food trucky a všechny ostatní zástupce street foodu, kteří představí návštěvníkům rozmanitou světovou, tradiční, ale také vegetariánskou a veganskou kuchyni včetně výběru těch nejlepších sladkých pokrmů.

Podmínky účasti:
Cena za pronájem prodejní pozice 3x3m na PILSNER FESTU:
Jídlo 10 000,- bez DPH / den
Sladký sortiment 8 000,- bez DPH / den

Počet míst je omezený, proto neváhejte s přihláškou a pojďte s námi vytvořit nezapomenutelný zážitek z dalšího ročníku oslavy výročí uvaření první várky ležáku, který dal vzniknout pivu plzeňského typu neboli PILS.

Všeobecné informace o festivalu:

  • Pilsner Fest je oslavou výročí uvaření 1. várky zlatého ležáku Pilsner Urquell v roce 1842 (koná se vždy nejbližší sobotu od data 5.října, což je skutečné datum výročí).
  • Festival je oslavou piva, které je zakladatelem kategorie „Pils“
  • Klademe důraz, aby byl vnímaný jako nejlepší pivní festival
  • Prioritu je spojení kvalitního pivního servisu a kvalitní gastronomie
  • Doprovodný program je v souladu s pivovarskou tradicí.

Další nabídky pronájmu prodejních pozic.

Pro rezervaci prodejní pozice prosím vyplňte přihláškový formulář a zašlete fotografií stánku + nabízeného sortimentu na e-mail: info@gastrozony.cz.